Login:
Haslo:Jestes na: Strona glówna

Dzisaj jest:2016-09-25 21:05

Najnowsze newsy

Nowa wsążka
Wzór ramki

Nieuchwytni Zawada z Pucharem Przewodniczącego Samorządu Mieszkańców

Po raz dziesiąty przyszło rywalizować drużyną siatkarskim w turnieju o Puchar Przewodniczącego Samorządu Mieszkańców. Najlepszy okazał się zespół Nieuchwytni Zawada, którzy pokonali w meczu finałowym drużynę gospodarzy czyli Lubuszanke Czerwieńsk 2:1. W meczu o trzecie miejsce drużyna Gromu Świdnica nie pozostawiła złudzeń młodym zawodnikom z lokalnego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych i zwyciężyli w setach 2:0.

Nauka Jazdy Marian Duch zwycięzcą!

IX Turniej Gwiazdko już za nami! W piątkowo-sobotnich zmaganiach najlepsi okazali się zawodnicy drużyny Nauka Jazdy Marian Duch, którzy w niezwykle zaciętym finale okazali się lepsi od drużyny Grymasu zaledwie jedną bramką.
Z poprzedzającej mecze finałowe fazy grupowej awans uzyskały drużyny: Citroen Wojciechowski, Globex Gorzów, Nauka Jazdy Marian Duch oraz Grymas.
Szczegółowe wyniki oraz Galeria w rozwinięciu newsa...

Piątkowe mecz już za nami!


Wczoraj rozpoczeły się zmagania drużyn w IX Turniej Gwiazdkowy w halowe piłce nożnej. Zwycięstwa w swoich spotkaniach odniosły drużyny: Citroen Wojciechowski, Globex Gorzów Wlkp, Nauka Jazdy Marian Duch oraz Grymas.

Wyniki oraz galeria w rozwinięciu newsa...

Turniej Gwiazdkowy ( Informacje + Podział na grupy )


Dnia 10 grudnia w Hali Sportowej Lubuszanka odbyło się losowanie fazy grupowej IX Turnieju Gwiazdkowego w halowej piłce nożnej. Osiem rywalizujących zespołów podzielono na dwie grupy, z których awans do dalszej fazy turnieju uzyskają po dwie najlepsze drużyny.
Szczegółowe informacje oraz podział na grupy w rozwinięciu newsa...

Copyright (c) lubuszanka.pl 2011. Wszelkie prawa zastrzezone.

Code & Design P@